Planuojate savo ar savo kliento komunikaciją ir spaudžia terminai? O gal dizaineris nespėjo paruošti maketo laiku? Deja, tą akimirką, kai visi darbai dega, spaudos užsakyti telefonu ar el. paštu greičiausiai nepavyks, tačiau tam esame mes!

Daugelį prekių ar paslaugų šiandien galime užsisakyti vos keliais paspaudimais. Tačiau, analizuodami spaudos užsakymo internetu galimybes, pastebėjome, kad šis procesas vis dar turi nemažai trūkumų. Remdamasi klientų poreikių analize, mūsų komanda išskyrė esminius aspektus, kurie dinamiškoje verslo aplinkoje aktualiausi spaudos produktų užsakovams:

    • Būtina trumpinti užsakymo suformavimo ir pateikimo procesą.
    • Užsakovui itin svarbus gamintojo lankstumas.
    • Pirkimo procesas turi būti paprastas, greitas ir aiškus, taip pat svarbus lengvas naujų darbuotojų įvedimas į pirkimo procesą.
    • Trūksta kainodaros skaidrumo ir užsakymų atsekamumo.
    • Svarbu supaprastinti failų spaudai pateikimo ir tikrinimo procesus.

Tai paskatino mus ieškoti kelių, kaip patobulinti spaudos užsakymą skaitmeninėje erdvėje, todėl sukūrėme naują, greitą ir paprastai naudojamą spaudos užsakymų savitarnos platformą STANDOUT PRINT! Platformą valdo daugiau nei 20 metų patirties spaudos srityje turinti įmonė UAB „Flexpro“, tad tikimės vartotojams pasiūlyti nepriekaištingą spaudos užsakymo patirtį bei modernius sprendimus.

 

 

 

Greitas ir paprastas spaudos darbų užsakymas

STANDOUT PRINT įgalina taupančius laiką klientus užsakyti spaudos gaminius greitai ir lengvai. Siekiame, kad ši platforma transformuotų spaudos gaminių užsakymo įpročius sukurdama nepriekaištingą vartotojų patirtį. STANDOUT PRINT spaudos produktus be didelių pastangų užsisakys smulkaus verslo savininkas, marketingo agentūros vadybininkas ar visa jo komanda. 

Automatizuotas užsakymų valdymas leidžia užsakymus pateikti bet kuriuo paros metu, sekti jų eigą, istoriją, taip pat išsisaugoti patikusias prekes ir užsisakyti jas vėliau. Be to, galite savarankiškai pasirinkti: produkto tipą, kiekį, formatą, dizaino parametrus bei spaudos medžiagas.

Platformoje STANDOUT PRINT įdiegta galimybė įkelti jau paruoštą dizaino failą arba patiems susikurti individualų dizainą, be jokių papildomų programų. 

Sistemoje yra įdiegta automatinė spaudos failų patikra, kurioje yra patikrinama failo raiška, spalvų profiliai, šriftų dydžiai ir kiti spaudos parametrai, todėl galutinį produktą galėsite sudėlioti taip, kad jis tikrai atitiktų jūsų ar jūsų kliento viziją. 

Vadovaujamės skaidrumo principais, tad platformoje STANDOUT PRINT susidėlioję reikiamus spaudos failo parametrus, iškart matysite aiškiai nurodytą kainą bei užsakymo įvykdymo terminus.

Vos keliais pelės paspaudimais galite paskirstyti produktų pristatymą į skirtingus adresus ar kitas pristatymo vietas. Tai ypač naudinga, kai spaudos gaminius reikia paskirstyti į skirtingas lokacijas: sandėlį, prekybos vietą ar biurą.

 

Veiklos standartai

PSD (Process Standard Digital)
Vieninteliai Baltijos šalyse turime PSD (Process Standard Digital) standartą, kuris užtikrina gamybos kontrolę per aiškiai apibrėžtus parametrus ir objektyvų testavimą bei garantuoja, kad būtų tenkinami kliento spalvų derinimo reikalavimai. 
ISO 45001
ISO 45001 – darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistema, kuri padeda sumažinti incidentų darbo vietoje pavojų bei padidinti produktyvumą išvengiant didelės darbuotojų kaitos. 
FSC® (Forest Stewardship Council®)
FSC® (Forest Stewardship Council®) vartotojams užtikrina, kad jų vartojamuose produktuose esančios medienos kilmė yra teisėta ir kad ji nėra iš per daug eksploatuojamų miškų ar nelegalių kirtimų. Ieškokite FSC® etikete pažymėtų produktų SP kataloge.

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.