Užsisakyti tvarius spaudos gaminius paprasta 

Šiandien, kai tvarumas tapo vienu iš visuomenės prioritetų, tvarus požiūris ir socialinis atsakingumas įgauna vis didesnę svarbą verslo sėkmei. Įmonės visame pasaulyje deda daug pastangų, kad sumažintų savo neigiamą pėdsaką. Mes, spaudos pramonės atstovai, taip pat jungiamės prie tvarumo judėjimo bei nuolat ieškome būdų, kaip prisidėti prie gamtos apsaugos – mažiname elektros energijos suvartojimą, atliekų kiekį, suteikiame vartotojams lengvą ir paprastą būdą užsisakyti tvarius produktus, gamybai renkamės tvaresnes žaliavas iš atsinaujinančių šaltinių. Prie pastarosios priemonės įgyvendinimo prisideda ir mūsų turimas FSC® gamybos grandies sertifikatas.

Suprantame, kad tvarumas šiuo metu turi didelę įtaką vartotojų pasirinkimams, todėl visus STANDOUT PRINT popieriaus ir kartono produktus gaminame iš FSC® sertifikuotų medžiagų, kurios yra gaunamos iš atsakingai tvarkomų miškų. Didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti aukščiausios kokybės reklaminės spaudos gaminius, kurie ne tik prisideda prie jūsų prekių ženklo žinomumo, informacijos sklaidos, bet taip pat ir prie tvarios mūsų visų ateities.

 

Kas yra FSC® ir kuo svarbus FSC® sertifikavimas?

FSC® (angl. Forest Stewardship Council) yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, padedanti užtikrinti atsakingą miškų valdymą ir tvarkymą. FSC® standartai skirti naudotis pasaulio miškų ištekliais tinkamai, socialiai naudingai ir ekonomiškai gyvybingai gamtosaugos atžvilgiu. Vadovaujantis šiuo požiūriu, miškai – laukinės gamtos ir juose gyvenančių žmonių namai – privalo būti tausojami, prižiūrimi, o jų resursai tvarkomi taip, kad jais galėtų džiaugtis ir ateities kartos. Griežti, aiškiai apibrėžti standartų reikalavimai bei jų taikymo principai FSC® sertifikavimą pavertė labiausiai pasaulyje atpažįstama, pasitikėjimą ir pripažinimą pelniusia sistema. Būtent todėl, FSC® sertifikato turėjimas tampa reikšminga papildoma verte verslams, veikiantiems FSC® gamybos grandinėje.

 

FSC® gamybos grandinė

FSC® gamybos grandinė (angl. Chain of Custody, CoC) – tai produkto kelias nuo miško ar perdirbimo momento iki vietos, kur jis parduodamas su FSC® žyma ar baigiamas ir parduodamas su FSC® etikete. CoC apima visus įsigijimo, apdorojimo, prekybos ir platinimo žingsnius, kai pereinant į kitą tiekimo grandies etapą pasikeičia produkto savininkas. STANDOUT PRINT (juridinis asmuo Flexpro UAB) turi tokio tipo sertifikatą, kurio galiojimą galite pasitikrinti FSC® puslapyje. Iš sertifikuotų medžiagų pagamintų produktų ieškokite STANDOUT PRINT kataloge arba konfigūratoriuje rinkdamiesi produktų medžiagas. 

 

10 FSC® principų

Principai sukurti taip, kad atitiktų įvairių rūšių miškų ekosistemas, ir reikalaujama, kad įvairiose kultūrinėse, politinėse ir teisinėse sąlygose bet kuris sertifikuotų miškų valdytojas:

  • laikytųsi visų galiojančių įstatymų;
  • išlaikytų arba gerintų darbuotojų socialinę ir ekonominę gerovę;
  • gintų čiabuvių teises;
  • išlaikytų arba gerintų vietos bendruomenių socialinę ir ekonominę gerovę;
  • valdytų savo produktus ir paslaugas taip, kad būtų išlaikytas arba pagerintas jų ilgalaikis ekonominis gyvybingumas, socialinė nauda ir nauda aplinkai;
  • prižiūrėtų,  tausotų ir / ar atkurtų tvarkomų miškų ekosistemų funkcijas ir aplinkosaugines vertybes, taip pat išvengtų, pataisytų arba sumažintų neigiamą poveikį aplinkai;
  • parengtų valdymo planą, kuriame būtų išdėstyta ekonominė, aplinkos ir socialinė politika bei tikslai;
  • parodytų pažangą siekiant šių tikslų;
  • išlaikytų arba pagerintų svarbiausias gamtosaugines vertybes;
  • užtikrintų, kad visa valdymo veikla atitiktų FSC® principus ir kriterijus.

 

Didžiulė vertė planetai

Rinkdamiesi produktus pagamintus iš FSC® sertifikuotos medžiagos gaunate garantiją, kad jiems panaudotos žaliavos atkeliauja iš tvariai dirbančių tiekėjų rankų. Tokiu būdu jūs prisidedate prie miškų atkūrimo, aplinkos apsaugos, vietinių tautų teisių apsaugos bei darbuotojų teisių apsaugos užtikrinimo. Rinkitės spaudą pagamintą iš FSC® sertifikuotų medžiagų.

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.