Dirbtinio intelekto įrankiai dizainui ir spaudos paruošimui

Standout-Print-Dirbtinio-intelekto-įrankiai

 

Dirbtinio intelekto įrankiai yra itin naudingi atliekant įvairias užduotis. Jų pagalba galite generuoti turinį, kurti vaizdus ir vektorinės grafikos elementus. Šie įrankiai supaprastina darbo eigą ir padeda sutaupyti laiko. Pasitelkdami dirbtinį intelektą galite tobulinti turimus dizainus, generuoti naujas idėjas ir automatizuoti tam tikras užduotis.

  • „Bing“ image creator. Tai nemokamas dirbtinio intelekto įrankis, kuriuo naudodamiesi galėsite generuoti paveikslėlius pagal savo sukurtą aprašymą. Už panašius įrankius pranašesnis tuo, kad neturi dienos limito generuojamiems projektams.
  • „Leonardo“.Tai dirbtinio intelekto įrankis, leidžiantis kurti ir redaguoti dizainus bei dalintis projektais su kitais. Platforma siūlo daugybę funkcijų ir įrankių leidžiančių patogiai kurti norimus dizainus tiek spaudai, tiek skaitmeniniam naudojimui. 
  • Luma Labs Genie. Tai dirbtinio intelekto dizaino įrankis, skirtas kurti dizainą pagal naudotojo pateikiamas užklausas. Automatiškai generuojant dizaino koncepcijas ar elementus šiuo įrankiu sutaupysite laiko ir projektus įgyvendinsite greičiau. 
  • „Recraft.ai“. Tai platforma, kuri gali generuoti vektorinę grafiką pagal naudotojo pateiktas užklausas. Ji suteikia galimybę greitai ir lengvai generuoti rastrinę, vektorinę grafiką bei 3D elementus, sutaupant laiko ir pagreitinant dizaino kūrimo procesą.

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.