Dizaino tinklapiai įkvėpimui

Standout-Print-Dizaino-tinklapiai-insipracijai

 

Dizaino platformos, skirtos inspiracijai – vertingas išteklius dizaineriams ir kūrėjams. Jos suteikia galimybę peržiūrėti kitų kūrėjų darbus, pasisemti idėjų ir pasidalinti kūrybiniais projektų pavyzdžiais. Naudodamiesi šiomis svetainėmis galite sekti rinkos naujienas, besikeičiančias dizaino tendencijas ir rasti įkvėpimo savo naujiems projektams. Tai puikus būdas pasinerti į dizaino pasaulį, dalintis idėjomis su bendraminčiais ir plėtoti savo kūrybinius įgūdžius.

  • „Behance“. Tai internetinė platforma, kurioje kūrybos profesionalai pristato savo darbus, bendrauja su kitais kūrėjais ir atranda naujų tendencijų bei įkvėpimo. Čia dizaineriai gali pristatyti savo portfolio, tapti žinomesni, užmegzti ryšius su kitais dizaineriais ir pasisemti įkvėpimo savo projektams iš didžiulės įvairių kategorijų dizaino darbų kolekcijos.
  • „Dribble“. Tai dizainerių bendruomenė, kurioje jie vieni su kitais dalinasi savo darbais, projektais ir jų kūrimo procesu. Čia galite gauti grįžtamąjį ryšį, tyrinėti tendencijas ir rasti įkvėpimo naujiems savo dizainams.
  • „Abduzeedo“. Tai dizaino tinklaraštis, kuriame galite rasti knygų, straipsnių, kuriuose aptariamos dizaino tendencijos ir įvairios technikos, galinčios pagerinti dizainerių įgūdžius bei skatinti kūrybiškumą. 
  • „Pinterest“. Tai vizualinės informacijos paieškos platforma, kurioje vartotojai gali surasti ir išsisaugoti idėjas įvairiems savo pomėgiams ir projektams. Čia galite rasti nuotraukas, maketus, iliustracijas, įvairius grafinius elementus, pasisemti įkvėpimo savo darbams. 
  • „Pentawards“. Tai pasaulinis pakuočių dizaino konkursas, kuriame vertinamas pakuočių dizaino meistriškumas. Čia galite susipažinti su apdovanojimus pelniusiais pakuočių dizainais, sužinoti apie dabartines pakuočių dizaino tendencijas ir naujoves bei pasisemti įkvėpimo savo projektams.
  • „Mindsparklemag“. Tai internetinis žurnalas, kuriame pristatomi kūrybiniai dizaino projektai, prekės ženklo kūrimo ir vizualinio identiteto darbai iš viso pasaulio. Čia galite rasti įkvėpimo ir sužinoti naujausias dizaino tendencijas.
  • „Visuelle“. Tai internetinė platforma, kurioje pateikiami grafinio dizaino, prekės ženklo kūrimo ir tipografijos pavyzdžiai bei kuruojamos kolekcijos. 
  • „Trending.design“. Tai „X“ paskyra, kuruojanti ir pristatanti madingus dizaino projektus iš įvairių šaltinių, įskaitant "Behance" ir "Dribbble". Tai įrankis, kuris padės sužinoti naujausias dizaino tendencijas ir atrasti populiarius įvairių kategorijų dizaino projektus.

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.