Nemokamos grafikos dizaino programos

Standout-Print-Nemokamos-dizaino-programos

 

Nemokamos dizaino programos – naudingas įrankis kūrybiniam darbui, leidžiantis nevaržomai reikšti savo idėjas ir kurti kokybiškus dizainus. Šioje kategorijoje pateiktos mūsų rekomenduojamos, plačias panaudojimo galimybes turinčios platformos, skirtos dirbti su rastriniais ir vektoriniais failais. Jų pagalba nesunkiai sukursite profesionalius dizainus neturėdami brangios programinės įrangos – nuo itin paprastų iki sudėtingų projektų. Tai patogiai ir lengvai naudojami įrankiai, tinkantys tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems dizaineriams.

  • „Canva“. Tai populiari ir itin lengvai naudojama grafinio dizaino platforma, leidžianti vartotojams kurti įvairių formatų bei paskirčių dizainus spausdinimui ir skaitmeniniam naudojimui. Platforma taip pat populiari dėl siūlomo didelio šablonų kiekio, padėsiančio kiekvienam susikurti norimą dizainą.
  • „Adobe Express“. Šia programa lengvai ir greitai kursite bei redaguosite vektorinius ar rastrinius failus. Programa taip pat siūlo didelį šablonų pasirinkimą, tiek spaudos gaminiams, tiek skaitmeniniams dizainams.
  • „Inkscape“. Vektorinės grafikos redaktoriumi Inkscape lengvai ir greitai kursite bei redaguosite vektorinius ar rastrinius failus. 
  • „GIMP“. Platformoje patogiai dirbsite su rastriniais vaizdais, retušuosite nuotraukas, kursite ir komponuosite paveikslėlius. 
  • „Vectr“ programa galėsite kurti ir redaguoti įvairius vektorinius elementus. 

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.