Spalvų valdymo įrankiai dizainui ir spaudai

Standout-Print-Spalvų-valdymo-įrankiai

 

Spalvų valdymo įrankiai yra nepakeičiama priemonė dizaineriams ir kūrėjams, leidžianti kurti harmoningas ir pritraukiančias spalvų paletės. Paruošėme jums sąrašą nemokamų programų, kurios suteikia galimybę generuoti spalvų paletes, patikrinti kontrastą ir eksperimentuoti su įvairiais spalviniais deriniais. Šie įrankiai itin naudingi grafinio bei interjero dizaino projektams, internetinių svetainių kūrimui ir daugeliui kitų kūrybinių sričių, kur spalvos atlieka svarbų vaidmenį. 

  • „Adobe Color“. Tai įrankis, skirtas kurti, tyrinėti ir išsisaugoti patinkančias spalvų paletes. Čia galite pasirinkti įvairias spalvų derinimo taisykles ir kurti spalvų schemas naudojantis spalvų ratu arba įkėlus paveikslėlį spalviniam įkvėpimui. 
  • „Coolors“. Šioje platformoje galite patogiai kurti spalvų paletes ir schemas, pasinaudodami spalvų ratu arba tyrinėdami jau paruoštas paletes. „Coolors“ siūlo spalvų koregavimo, išsaugojimo ir eksportavimo funkcijas, naudingas dizaino projektams. 
  • „Coolors Contrast Checker“. Tai minėtos „Coolors“ platformos įrankis, kuriuo vartotojai gali patikrinti dviejų spalvų kontrastą. Šis įrankis padeda dizaineriams užtikrinti, kad tekstas ir naudojami grafiniai elementai būtų gerai matomi, įskaitomi, pakankamai kontrastingi fono spalvų atžvilgiu. 

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.