Norite be vargo ruošti profesionalius reklaminės spaudos maketus ir gauti aukščiausios kokybės spaudos gaminius? O galbūt jus domina prekių ženklo kūrimo ir jo pateikimo skaitmeninėje erdvėje subtilybės? Jau gegužės 8 dieną platformoje „Zoom“ vyks nuotolinė STANDOUT PRINT konferencija „Spaudos galimybės ir iššūkiai: nuo prekių ženklo kūrimo iki dirbtinio intelekto“, skirta dizaineriams ir marketingo specialistams. Konferencijoje sužinosite kaip paruošti profesionalius ir veiksmingus, visus svarbius reikalavimus atitinkančius dizainus spaudai. Savo patirtimi ir patarimais dalinsis Adrija Klepackaitė, Inesa Budginė ir Indrė Razbadauskaitė-Venskė. 

Registracijos formą rasite puslapio apačioje. 

 

 

Inesa Budginė

Stand UP reklamos agentūros įkūrėja ir kūrybos vadovė

„Prekės ženklo kūrimas: spauda kaip komunikacinis kanalas“

Pranešėja supažindins su prekių ženklo kūrimo bei atnaujinimo subtilybėmis ir papasakos apie efektyvų spaudos, kaip komunikacinio kanalo naudojimą.

 

 

Adrija Klepackaitė

STANDOUT PRINT grafikos dizainerė. 

„Failų paruošimas spaudai: būtini nustatymai ir patarimai“

Pranešėja apžvelgs pagrindinius spalvinius reikalavimus spaudos dizainams, spaudos gamintojų taikomus reikalavimus ir pasidalins praktiniais dizaino patarimais, kurie padės spaudos dizainus paruošti lengviau ir kokybiškiau. 

 

 

Indrė Razbadauskaitė-Venskė

Lighthouse Neuromarketing Lab bendraįkūrėja (Attention insight partnerė), LiMA Klaipėdos skyriaus tarybos pirmininkė, LCC tarptautinio universiteto, KU, ISM ir VU VM dėstytoja, mentorė, rinkodaros konsultantė ir strategė.

„Neuromagija: kaip neuromarketingas ir neurodizainas padeda geriau suprasti vartotojus?“

Pranešimo metu bus kalbama apie nauromarketingo įrankius ir taikymo sritis, neurodizaino įtaką dizaino sprendimams ir praktinius jo pavyzdžius. 

 

 

Norite išmokti kurti profesionalius, veiksmingus ir kokybiškus spaudos dizainus? Pasinaudokite galimybe ir užsiregistruokite į STANDOUT PRINT konferenciją jau šiandien!

 

Patikrinti rinkoje sprendimai

Lankstus produktų konfigūravimas

Užsakymų istorija ir sekimas

Spaudos profesionalų pagalba

Skaidri kainodara ir pristatymo terminai

STANDOUT PRINT naujienos
Paspaudę mygtuką „Prenumeruoti“ jūs sutinkate su privatumo politika. Naujienlaiškyje visada rasite nuorodą, kurią paspaudę, galėsite atsisakyti pranešimų.

© 2023 UAB “Flexpro”. Visos teisės saugomos.